FotoKsiążki

FotoAlbum to zdecydowanie więcej niż zwykły album ze zdjęciami. To oryginalny i jednocześnie bardzo efektowny sposób na zachowanie wspomnień na całe lata. Nasz program szybko i w bardzo prosty sposób pomoże Ci stać się autorem swojej własnej fotoksiążki ze zdjęciami.

FotoAlbum to idealne rozwiązanie na różne okazje: fotoalbum ślubny, urodzinowy, pamiątka z wakacji, czy też album szkolny.

Oddajemy do Twojej dyspozycji FotoAlbumy w trzech oprawach.
Oprawa twarda, oprawa miękka i oprawa spiralowana.


OPRAWA TWARDA
Wyjątkowy album.
Twarda oprawa, grube, trudne do zniszczenia strony. Nasza Fotoksiążka otwiera się na płasko. Środek FotoAlbu
mu wykonany jest z kartonu białego grubego -1mm, zadrukowany dwustronnie (druk cyfrowy), w pełnym kolorze. Każda strona jest laminowana dwustronnie. Zakres stron od 24-50 stron, z możliwością wyboru, co 4 strony. Okładka FotoAlbumu jest sztywna, kolorowa kaszerowana wydrukiem na papierze samoprzylepnym. Powierzchnia okładki jest uszlachetniana przez laminowanie folią błyszczącą. Grubość tektury okładki - 2mm. Istnieje możliwość dodawania napisu na grzbiecie. Druk w technologii cyfrowej.


OPRAWA MIĘKKA
FotoAlbum w miękkiej oprawie to klasyczna, kolorowa książka klejona. Środek FotoAlbumu wykonany jest z papieru powlekanego (kreda) o gramaturze 115g/m2, zadrukowany dwustronnie (druk cyfrowy), w pełnym kolorze. Szeroki zakres stron od 36-120 stron, z możliwością wyboru, co 4 strony. Okładka FotoAlbumu jest drukowana jednostronnie na papierze powlekanym o gramaturze 250g/m2 . Powierzchnia okładki jest uszlachetniana przez laminowanie folią błyszczącą. Istnieje możliwość dodawania napisu na grzbiecie. Druk w technologii cyfrowej.OPRAWA SPIRALOWA
FotoAlbum w oprawie spiralowanej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy doceniają możliwość przedstawienia zdjęć w dużym formacie. Środek FotoAlbumu wykonany jest z papieru powlekanego (kreda) o gramaturze 300g/m2, zadrukowany dwustronnie (druk cyfrowy), w pełnym kolorze. Szeroki zakres stron od 28-60 stron, z możliwością wyboru, co 4 strony. Okładka FotoAlbumu jest drukowana jednostronnie na kartonie o grubości 1mm. Powierzchnia okładki jest uszlachetniana przez laminowanie folią błyszczącą. Druk w technologii cyfrowej. FotoAlbumy bindowane są za pomocą spirali zip-wire dostępnej w 6 średnicach. Średnica spirali dobierana jest automatycznie w zależności od grubości broszury.

FotoKalendarze

 

FotoKalendarz to przyjemność powracania do miłych chwil przez okrągły rok. Oddajemy do Twojej dyspozycji kalendarze: trzynastostronicowy wiszący, biurkowy oraz planer roczny. Opracowaliśmy kalendaria na lata do przodu, a tylko od Ciebie zależy, w którym momencie roku zaczyna się Twój kalendarz, a w którym kończy. By ułatwić proces wykonania kalendarzy, opracowaliśmy gotowe szablony. By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oddaliśmy również do Waszej dyspozycji szablon otwarty, w oparciu o który sam tworzysz swoją grafikę i masz możliwość dodania tekstów oraz modyfikowania ilości zdjęć.

Z naszym programem otrzymasz produkt wyjątkowy i niepowtarzalny. Druk FotoKalendarzy jest wykonywany na najnowocześniejszej maszynie cyfrowej Xerox 1000. Różni się on zasadniczo od technologii stosowanej przy wykonywaniu odbitek fotograficznych. Dlatego przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją druku.FotoKalendarza ścienny
Jest to kalendarz 13-sto kartkowy z pierwszą stroną tytułową i 12 kartkami na każdy miesiąc. FotoKalendarz wykonany jest z papieru powlekanego (kreda) o gramaturze 250g/m2, zadrukowany jednostronnie (druk cyfrowy), w pełnym kolorze ( CMYK ). Kartki zbindowane są spiralą z uchwytem do zawieszenia na ścianie. Kalendarz może rozpoczynać się w dowolnym miesiącu, a także dzięki udostępnionym kalendariom do 2021 roku, może być przygotowany ze znacznym wyprzedzeniem. Druk cyfrowy na najnowocześniejszej maszynie Xerox.


FotoKalendarz biurkowy
Kalendarz biurkowy wolnostojący, 13-sto kartkowy. FotoKalendarz Biurkowy wykonany jest na białym kartonie obustronnie powlekanym o podwyższonej sztywności Trucard 350g/m², grubość 0,38mm. Zadrukowany jednostronnie (druk cyfrowy), w pełnym kolorze ( CMYK ).

Wymiary:
kartki - 155 mm x 117 mm,
stojaczek - 155 mm x 143 mm.

Kartki są zbindowane razem ze stojaczkiem wzdłuż dłuższego boku za pomocą spiral Zip-Wire.


FotoPlaner (plakat)
FotoPlaner roczny to jednostronicowy kalendarz całoroczny ze zdjęciami, wykończony listwą z haczykiem do zawieszenia. FotoPlaner wykonany jest na papierze obustronnie powlekanym 300g/m2. Zadrukowany jednostronnie (druk cyfrowy), w pełnym kolorze (CMYK).

FotoObrazy

 

FotoObraz to przeniesione na płótno zdjęcia lub kolaże utworzone przez Ciebie w dowolnym programie graficznym.

Drukujemy na płótnach typu Canvas o gramaturze 220g/m2 , atramentami utwardzanymi promieniami UV, dającymi wspaniałe odwzorowanie barw oraz wieloletnią trwałość i odporność na promieniowanie UV.

Następnie Twoje Obrazy są napinane na najwyższej jakości drewniane blejtramy.

Druk odbywa się na maszynie Arizona 250 GT w technologii Océ VariaDot™. Zdjęcie drukowane są poza krawędź, dzięki czemu boki są również zadrukowane. Czas realizacji: do 8 dni roboczych.


CENNIK
30cm x 40cm / 45,00zł
45cm x 60cm / 75,00zł
60cm x 80cm / 120,00zł


Obraz na płótnie może być idealnym prezentem dla mamy, taty, babci czy każdej ukochanej osoby, na który nie trzeba wydać dużych pieniędzy.

Jak zamawiać oraz darmowy progorma do projetowania fotoalbumów

Jak zamawiać nasze produkty.

1. Pobierz darmowy program.
2. Dodaj zdjęcia i skomponuj własny projekt.
3. Złóż zamówienie
a. korzystając z programu:
- zaloguj się, jeśli nie masz jeszcze swojego loginu, zarejestruj się;
- określ parametry zamówienia: nakład, sposób wysyłki, adres dostawy;
- zapłać on-line lub wybierz płatność gotówka przy odbiorze;
- wyślij swój projekt - program prześle pliki na nasz serwer;
b. w naszym biurze:
- stwórz fotoalbum korzystając z naszego programu;
- zapisz projekt i nagraj na
cd lub pendrivie;
- dostarcz osobiście pliki do naszego biura;
- zamawiając i odbierając album w naszym biurze nie ponosisz kosztów przesyłki.
4. Jeżeli złożyłeś zamówienie poprzez program sprawdź potwierdzenie zamówienia na mailu, który podałeś przy rejestracji.
5. Oczekuj w domu/pracy na Twój FotoProdukt - jeżeli był zamówiony w programie (z wysyłką).

Pomocne informacje dodatkowe.

REJESTRACJA:
 Przed złożeniem zamówienia wymagana jest rejestracja w naszym systemie. Można ja dokonać podczas składania zamówienia. Przy rejestracji należy podać swoje dane oraz hasło potrzebne do późniejszej weryfikacji konta. Korzystając z wpisanego hasła będzie możliwość śledzenia stanu realizacji zleceń oraz historii swoich zamówień.

FIRMY:
 Jeśli życzysz sobie wystawienia faktury VAT musisz skorzystać z rejestracji dla firm i podać dane fiskalne firmy.

PŁATNOŚĆ:
 Program umożliwia wybranie płatności gotówka przy odbiorze lub płatności elektronicznej. W przypadku wysyłki za pobraniem doliczana jest oplata za pobranie.
Po wybraniu płatności elektronicznej zostaniesz przekierowany na stronę logowania banku gdzie będziesz mógł dokończyć transakcje. Płatności elektroniczne autoryzowane są przez serwis www.payu.pl. Po dokonaniu autoryzacji płatności System przekaże zamówienie do produkcji.

Cennik

CENNIK FOTOALBUMÓW
Oprawa twarda 24 strony kolejne 4 strony
Mały pionowy (15,2cm x 21cm) 65,50zł 4,30zł
Mały Poziomy (21,2cm x 15cm) 73,50zł 4,30zł
Duży (20,5cm x 28,8cm) 91,20zł 8,60zł
Kwadrat (23,6cm x 23,6cm) 99,30zł 8,60zł
Super duży (23,6cm x 31,5cm) 99,30zł 8,60zł
Oprawa miękka 36 strony kolejne 4 strony
Mały Pionowy (14,8cm x 21cm) 44,20zł 2,40zł
Mały Poziomy (20,8cm x 15cm) 44,20zł 2,40zł
Kwadrat (23,4cm x 23,4cm) 67,50zł 4,90zł
Duży (23,3 cm x 31 cm) 67,50zł 4,90zł
Oprawa spiralowa 28 strony kolejne 4 strony
Duży Pionowy (23,5cm x 31,5cm) 64,50zł 5,45zł
Duży Poziomy (31,5cm x 23,5cm) 64,50zł 5,45zł
Super Kwadrat (31,5cm x 31,5cm) 107,00zł 11,00zł
projekt fotoksiążki od 50,00 zł Ceny brutto (zawierają 23% VAT)
termin realizacji do 8 dni roboczych