Forma reklamy wskazującej kierunek, informującej lub po prostu tabliczka reklamowa.

Tego typu tabliczki często spotykane w sklepach ogrodniczych jako oznaczenie gatunku roślin, często stosowane jako niewielkie znaki wskazujące kierunek lub jako tabliczki reklamujące produkt lub informujące o promocji.

 

DRUK w rozdzielczości 1440dpi zapewnia bardzo wysoką jakość, zbliżoną do jakości fotorealistycznej, a druk w pełnym kolorze pozwala na dowolne zaprojektowanie tabliczki.

 


MATERIAŁ, najczęściej stosowanym materiałem jest biała lub bezbarwna pleksi o grubości 3mm, 5mm lub 10mm oraz białe PCV 5mm lub 10mm. Grubość tworzywa dostosowywana jest do wielkości tablicy.

 

CIĘCIE, tabliczki wycinamy w dowolny kształt, dzięki czemu mogą Państwo dostosować kształt tabliczki do swojego projektu, może to być standardowy prostokąt, jak również np. jabłko, czy logo wycięte po obrysie.

 

CENA, ze względu na zróżnicowane możliwości (rozmiar, kształt, materiał, itp.) wyceny wykonujemy indywidualnie, zapytania o cenę należy kierować na naszego ogólnego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

 


Oferta specjalna

Darmowa dostawa