FotoTapeta z Twojego zdjęcia lub ze zdjęcia z naszej galerii.

FotoTapety wykonujemy w dowolnym rozmiarze z pliku dostarczonego przez Ciebie (Twoje zdjęcie/grafika) lub masz możliowść wyboru zdjęcia/grafiki z naszej obszernej galerii.

 

DRUK w rozdzileczości 1440dpi zapewnia bardzo wysoką jakość, zbliżoną do jakości fotorealistycznej, a dodatkowe laminowane folią błyszczącą lub matową zwiększta trwałość wydruku.

 


MATERIAŁ, grafika drukowana jest na białej folli matowej WallArt o grubości 80-mikronów przeznaczonej do aplikacji wewnątrz pomieszczeń. Obniżona przyczepność zapewnia łatwą aplikację z możliwością repozycjonowania i łatwego usuwanie. Doskonale sprawdza się w przypadku powłok akrylowych, a nie nadaje się do aplikacji na powłoki malarskie lateksowe. Ze względu na coraz powszechniejsze stosowanie nowoczesnych powłok malarskich o zróżnicowanym, zmniejszającym zabrudzenia i ułatwiającym czyszczenie składzie, zawsze zalecane jest sprawdzenie przyczepności folii. Podłoże do aplikacji musi być całkowicie suche (ok 3-4 tygodni po malowaniu).

 

ZALECENIA, maksylamny rozmiar jednogo użytku wynosi 110x170cm, ale zaleca się cięcie na mniejsze użytki ze względu na wyklejanie folii, mneijsze użytki jest o wiele łatwiej wykleić niżeli jeden duży element.

 

GALERIA naszych bezpłatnych zdjęć i grafik do wykorzystania na fototapety dostępna u nas w biurze lub możemy dla Ciebie zakupić dowolne zdjęcie z portalu http://www.shutterstock.com/ - wyszukaj zdjęcie, prześlij nam numer, a my zakupimy je dla Ciebie.

 

druk solwentowy CMYK, folia WellArt 80-mikronów
cena za m2 netto brutto
druk + laminat folią błyszczącą
nacinanie folii na użytki
134,15zł 165,00zł
druk + laminat folią matową
nacinanie folii na użytki
134,15zł 165,00zł
projekt graficzny GRATIS VAT 23%
termin realizacji do 7 dni roboczych  

 


Oferta specjalna

Darmowa dostawa